Střídavý elektromotor Fuze 1:8 2200 ot/V
Kód: DYNS1631Detailní popis produktu
Střídavý 4-pólový elektromotor Fuze 1:8 2200 ot/V je kompatibilní s RC modelem auta Losi LST 3XL-E Monster Truck 1:8 4WD RTR (LOS04015).
Obsahem balení je Střídavý 4-pólový elektromotor Fuze 1:8 2200 ot/V je kompatibilní s RC modelem auta Losi LST 3XL-E Monster Truck 1:8 4WD RTR (LOS04015).
Střídavý 4-pólový elektromotor Fuze 1:8 2200 ot/V je kompatibilní s RC modelem auta Losi LST 3XL-E Monster Truck 1:8 4WD RTR (LOS04015).
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Vaše modely a náhradní díly na jednom místě
Představte si místo, kde můžete mít všechny své RC modely pěkně na jednom místě, vždy přehledně a snadno přístupné. Naše Virtuální garáž je unikátní funkcí pro registrované uživatele, která vám umožní ukládat modely aut, lodí, vrtulníků, letadel, tanků, dronů i stavebních strojů do jednoho virtuálního prostoru. Už žádné složité vyhledávání náhradních dílů nebo příslušenství – ve své garáži budete mít vše pod kontrolou. Jakmile do ní přidáte své modely, náš systém vám automaticky nabídne relevantní náhradní díly, baterie či ovládání, které přesně odpovídají vašemu modelu.
Zaregistrujte se nyní a zažijte, jak snadné může být pečovat o vaše oblíbené RC modely. Stačí pár kliknutí. Ušetřete čas a získejte více prostoru na to, co je opravdu důležité – na radost z jízdy!